עורך דין מזונות

הנושא של קביעת גובה תשלומי המזונות הוא אחד המשמעותיים הקריטיים ביותר במהלך המשא ומתן ששני אנשים ינהלו על מנת להגיע להסכמות שינוסחו בהסכם הגירושין שלהם. יש הרבה פרמטרים ונתונים שצריכים להילקח בחשבון וכמובן שצריך שיהיה בתמונה גם עורך דין מזונות. עורכי דין העוסקים במזונות צריכים להכיר את כל הכללים שעל פיהם ייקבע הסכום והם ידעו בדיוק אילו נתונים יטו את הכף לכאן או לכאן. הם גם ידעו איך למצוא כספים או הכנסות של צד זה או אחר על מנת לדעת בצורה מדויקת את התמונה המלאה לפני שיבצעו את החישובים הרלוונטיים.

החשיבות של פנייה אל עורך דין מזונות מוסמך ומנוסה

אי אפשר להתחיל את הפרק החדש בחיים לאחר הגירושין בלי לקבוע את סכום המזונות הדרוש. חשוב לזכור שהמשמעות של המזונות היא השתתפות בכלל הוצאות המחייה וגידול הילדים ואין מדובר ברווח נקי של מי מבני הזוג, דעה שלעיתים קרובות הופכת לרווחת. אין לעשות שימוש בכספי המזונות כדי להתנצח או לחשוב שמי מהם מנצח או מפסיד והחישובים של עורך דין מזונות יתבססו אך ורק על הוצאות המחייה השוטפות היומיומיות של בני המשפחה ושל הילדים הצעירים. עורך הדין יידע לסייע לשני הצדדים להגיע להסכמות על מנת לזרז את ההליך, מה שיאפשר להם להמשיך בחייהם ולהתחיל את הפרק הבא שלהם מבחינת מערכות יחסים. 

להתגרש תוך כדי הסתכלות על טובת הילדים

אין ספק של מזונות יש חלק משמעותי ובלתי נפרד גם בגירושין באווירה טובה וחיובית וגם בווידוא שאיכות החיים של ילדים צעירים לא תיפגע בשל ההחלטה של ההורים שלהם להפסיק לחיות ביחד בתא משפחתי משותף. עורך דין מזונות יידע לקחת בחשבון את כל הפרמטרים הדרושים ויסייע למצוא את הסכום שישקף בצורה הטובה והאמינה ביותר את גובה הוצאות המחייה הנדרשות כדי לא לפגוע בשגרה של הילדים.

עורכי הדין במשרד אליוב גרין מתמחים בליווי וייצוג בני זוג בתהליך גירושין ובעלי ניסיון בקביעת סכום מדויק ומתאים של מזונות בכל תהליך ועבור כל משפחה.

קבע עכשיו פגישת יעוץ בחינם!

0 %
תיקים שנוצחו
0 %
ייעוצים שצלחו
0 %
פשרות שהושגו
0 %
תיקים של לקוחותינו שנדחו
אליוב-גרין עורכי דין

משרד עורכי דין אליוב-גרין
ניסיון של שנים ומתמחים
בשלל תחומים

עורך דין לענייני סכסוך שכנים
עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין
עורך דין סכסוך שכנים
עורך דין פירוק חברה

צור קשר

כל הזכויות שמורות © 2022 | משרד עורכי דין ונוטריון אליוב-גרין

Call Now Button דילוג לתוכן