עורך דין לרכישת דירה

תוכן עניינים

רכישת דירה מהווה צעד חשוב מאוד בחייו של כל אדם. אין ספק כי כל אדם שרוכש דירה משקיע בה את מיטב כספו והוא בוודאי רוצה שלא תהיה אף בעיה כלשהי עם הדירה אותה הוא רוכש וכי כספו לא יושקע לשווא. מכיוון שמדובר על עסקה שמעורב בה לא מעט כסף, חשוב מאוד לבחור עורך דין לרכישת דירה מקצועי ומנוסה, אשר ילווה את ההליך ויסייע לכם לשמור על הזכויות שלכם בצורה הטובה ביותר בתהליך זה.

עורך דין הוצאה לפועל

מדוע חשוב ליווי של עורך דין לרכישת דירה?

רכישת דירה איננה עניין פשוט. לא מדובר על תשלום כספי תמורת קבלת דירה שאתם רוצים במקום, אלא בהליך הדורש בדיקות ובירורים, עריכת חוזה בין המוכר לקונה ועוד. לא אחת מתרחש מצב שבו אדם שקנה דירה, משלם עליה ממיטב כספו ולאחר שהוא מקבל אותה הוא מגלה בה לא מעט ליקויים שונים, אך מוכר הדירה מתנער מתיקון הליקויים הללו והאדם נדרש לתקן את הכל מכספו. בכדי שלא להגיע למצב הזה, חשוב מאוד לדאוג לעורך דין שינחה אתכם לגבי בדיקות שכדאי לכם לבצע טרם רכישת הדירה ולא פעם אף יכניס סעיפים שונים לחוזה אשר מגינים על הקונה במקרה שבו מתגלים ליקויים שונים בדירה פרק זמן קצר לאחר שהוא מקבל את הדירה. המטרה של עורך דין לרכישת דירה היא לסייע ללקוח שלו להוציא את העסקה לפועל בצורה הטובה ביותר תוך כדי שהוא מגן על הזכויות שלו באופן המקסימלי. עליו לדאוג שהלקוח שלו יקבל דירה תקינה וטובה במחיר נכון וראוי ולא במחיר מופקע שלא תואם את מצב הדירה.

כיצד בוחרים עורך דין לרכישת דירה?

אם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין עבור ליווי בתהליך רכישת דירה, עליכם לבחור אותו בצורה הטובה ביותר. בסופו של דבר חשוב שתזכרו שמדובר על הכסף שלכם ועל כן, עליכם לעשות הכל בכדי להבטיח שלא תבזבזו את כספיכם לשווא ברכישת דירה. חשוב לבחור עורך דין אשר ידוע כמקצועי מאוד בתחום זה, מנוסה בו וכמובן מומלץ על ידי קהל לקוחות גדול.

אם אתם מחפשים עורך דין לרכישת דירה אשר ידוע כמקצועי ומנוסה ביותר בתחום, צרו קשר עם אליוב-גרין משרד עורכי דין.

קבעו עכשיו פגישת יעוץ!

עורך דין קניית דירה מקבלן

ניתן למצוא כיום לא מעט דירות מקבלן המוצעות למכירה וזאת בשל פרויקטים חדשים רבים בענף הבנייה אשר קמים בכל רחבי הארץ. רכישת דירה מקבלן היא תהליך שכדאי מאוד שלא לבצע לבד. יש לבחור עורך דין קניית דירה מקבלן המומחה בתחום זה. עורך הדין יסייע לכם בהליך רכישת הדירה ויסייע לכם לא להגיע למצב שבו משקיעים לא מעט כסף לחינם וכן ימנע בעיות שונות שאתם יכולים להיתקל בהם בתהליך רכישת דירה מקבלן.

מדוע חשוב להיעזר בעורך דין עבור רכישת דירה מקבלן?

תהליך רכישת דירה מקבלן איננו תהליך שכדאי לבצע באופן עצמאי. רכישת דירה מקבלן דורשת השקעה כלכלית רצינית. מכיוון שאתם משקיעים ברכישת הדירה המדוברת את מיטב כספיכם, עליכם להגן על הזכויות שלכם. לא כדאי לחתום על חוזה מול הקבלן טרם עורך דין מקצועי ומנוסה עובר עליו ומוודא כי הוא לא פוגע בכם באופן כלשהו. מעבר לכך, חשוב מאוד שעורך הדין יבדוק את האיתנות הכלכלית של הקבלן, האם יש חשש כלשהו שהוא יפשוט את הרגל בהליך בניית הדירה, האם יש בנק כלשהו שעומד מאחוריו ועוד. המטרה היא למעשה להבטיח שלא תהיה בעיה כלשהי עם הדירה שלכם ותקבלו אותה בצורה הטובה ביותר בזמן שסוכם מראש. כמובן שעורך הדין ינחה אתכם לגבי בדיקת הדירה טרם אתם מקבלים אותה על מנת לוודא שלא יהיה בה ליקויים שונים. במידה ומתגלים ליקויים לאחר שכבר נכנסים לדירה ובעיקר אם כבר עברה תקופת האחראיות שהקציב הקבלן לתיקונים, הרבה יותר קשה לדרוש ממנו תיקון ולא פעם האדם יידרש לשלם על כך מכספו שלו.

כיצד בוחרים עורך דין קניית דירה מקבלן?

אם אתם מעוניינים לרכוש דירה מקבלן, חשוב מאוד שתבחרו עורך דין קניית דירה מקבלן בצורה נכונה. חשוב מאוד שתבדקו איזה עורך דין ידוע כמומלץ ומקצועי מאוד בתחום זה, לאיזה עורך דין יש המלצות רבות וכן איזה עורך דין יעניק לכם את השירות הטוב ביותר שאתם זקוקים לו במסגרת הליך רכישת דירה מקבלן.

אם אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין קניית דירה מקבלן מקצועי ומנוסה, צרו קשר עם אליוב-גרין משרד עורכי דין.

מטרת הכתובים באתר אינם בשום אופן לשם יעוץ משפטי ו/או חוות דעת משפטית, והשימוש בהם באחריות בלעדית של הקורא. הכתובים באתר מהווים תיאורים כלליים בלבד ובלתי מחייבים.
קבעו עכשיו פגישת יעוץ!

קבע עכשיו פגישת יעוץ בחינם!

0 %
תיקים שנוצחו
0 %
ייעוצים שצלחו
0 %
פשרות שהושגו
0 %
תיקים של לקוחותינו שנדחו
אליוב-גרין עורכי דין

משרד עורכי דין אליוב-גרין
ניסיון של שנים ומתמחים
בשלל תחומים

עורך דין לענייני סכסוך שכנים
עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין
עורך דין סכסוך שכנים
עורך דין פירוק חברה

צור קשר

כל הזכויות שמורות © 2022 | משרד עורכי דין ונוטריון אליוב-גרין

Call Now Button דילוג לתוכן