עו"ד נזקי גוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אודותינו

משרדנו מעניק את שירותיו המקצועיים לאלפי לקוחותיו ובין לקוחותיו ניתן למצוא גם חברות ואנשי עסקים מן הארץ ומחו"ל. תחומי העיסוק העיקריים של המשרד הנם מקרקעין, מיסוי מקרקעין, התחדשות עירונית, ליווי בעסקאות מכר ורכישה של מקרקעין, הסכמים מסחריים, הסכמי שכירות, ליטיגציה, הוצאה לפועל וחדלות פירעון, עריכת חוזים, עריכת צוואות, ייפוי כוח מתמשך ודיני עבודה.

יצירת קשר

מאמרים נוספים
עלינו עורך דין פירוק חברה

איחור במסירת דירה

רכישת דירה חדשה מקבלן הנה לרוב העסקה הגדולה בחיינו, ובמסגרתה יכולים הרוכשים לבנות ולעצב בעצמם את דירתם. יחד עם זאת, לרוב, חותמים הרוכשים על חוזה

קרא עוד »

עורך דין ליטיגציה

למשרד ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים, להם נזקפו הישגים והצלחות משמעותיות, במגוון תחומים הכוללים משפט מסחרי, חדלות פירעון / פשיטת רגל, הוצאה לפועל, דיני חוזים,

קרא עוד »

באילו מקרים זקוקים לעורך דין נזיקין / עו"ד נזקי גוף?

החיים רצופים באי וודאויות. על אף כלל המאמצים שאנו מקדישים על מנת לשמור על ביטחוננו האישי וכל אמצעי הזהירות שאנו נוקטים בהם, תאונות תמיד יכולות לקרות. בעבודה, בדרכים, בבואנו לקבל שירותים רפואיים ואפילו בחופשות ובילויים, הסיכון לפציעה קיים בכל עת. על אף שאירועים אלו תופסים אותנו לרוב במפתיע ועשויים לשנות את מהלך חיינו באורח דרמטי מבלי שנערכנו לכך, ישנם עדיין לא מעט היבטים שעדיין בשליטתנו. ברגעים כמו אלו, חשוב שנקבל את הייעוץ המשפטי המתאים. עו"ד נזקי גוף מנוסה שייצג אותך מול חברות הביטוח, בתביעה אישית או מול הביטוח הלאומי ישמש לך כמורה דרך בתקופה המורכבת בחייך. צוות משרד עורכי הדין אליוב-גרין מציע שירותי בוטיק בתחום הנזיקין ומעניק ליווי צמוד ואוזן קשבת, בתהליך רגיש ובמחויבות אין קץ עד למיצוי כלל זכויותיך. כפי שמיד נראה, הייצוג הנכון יכול לקבוע את האופן בו תתנהל תקופת ההחלמה שלך ואת העתיד שממתין לך לאחר התאונה.

מתי נדרש סיוע של עו"ד נזקי גוף?

ישנם אירועים רבים הנחשבים כנזקי גוף החולשים על אירועים מגוונים בחיים. עו"ד נזקי גוף מתמחה בתחום נזקי הגוף ויוכל לסייע לך לזהות את העילה המדויקת לתביעה, להעריך את סכום הפיצויים הראוי ובעיקר, לסייע לך להתמודד אל מול ניסיונות חברת הביטוח לדחות את התביעה. למרבה הצער, מדובר באירוע שכיח אשר עשוי לחולל טלטלה בחיים ברגעים הרגישים ביותר. במובן הזה, עורך דין נזקי גוף הוא הגורם המקצועי שמשמש לך כקול ויוכל לנסח את טיעוניך בצורה המדויקת והמשכנעת ביותר. אלו רק כמה מהאירועים שבגינם ניתן להגיש תביעות נזיקין:

 • תאונות דרכים – מתאונות אופניים ועד לתאונות משאית, שיט או תעופה.
 • תביעות רשלנות – בין אם מדובר בתביעת נזקי גוף מנפילה ברחוב עקב רשלנות רשות מקומית, רשלנות רפואית שגרמה לנכות או רשלנות בעת קבלת שירות שגרם לתאונה.
 • תביעות אישיות – בין אם מדובר בחבלות שנגרמו עקב רשלנות פושעת של אדם פרטי, נשיכת בעלי חיים או נפילות ותאונות בביתו של אדם או בבית העסק.
 • תאונות עבודה – זוהי תביעה ייחודית מבין שלל תביעות הרשלנות, שכן היא מערבת מספר גורמים. במקרים מסוימים, ניתן יהיה לתבוע הן את חברת הביטוח והן את הביטוח הלאומי.

את מי תובעים?

לעתים קרובות, נפגעי גוף רבים אינם מצליחים לקבל את המגיע להם בעיקר מכיוון שהם כלל אינם יודעים מאיפה להתחיל. הם רק יודעים שאירע להם נזק וכי הם זקוקים לתמיכה, אך אינם בטוחים למי עליהם לפנות. פניה אל עורך דין נזיקין מומלץ תאפשר לך לקבל תמיכה וייעוץ מהרגע הראשון. עורך הדין יבחן את נסיבות הפגיעה שלך וינחה אותך אל מי יש לפנות על מנת למצות את זכויותיך. בעוד שנפילות במרחב הציבורי ידרשו לרוב תביעה של הרשות המקומית, תאונות בבית ידרשו תביעה של הביטוח הלאומי (אלא אם כן יש בבעלותנו ביטוח תביעות אישיות שיאפשר לנו לקבל פיצויים גם מחברת הביטוח שלנו), ביטוח החובה שלנו מכסה את תאונות הדרכים והביטוח הלאומי מכסה את תאונות העבודה. עם זאת, בכל אחד מהתרחישים הללו, עשוי להיות יותר מגורם מעורב אחד. לכן, פניה לעורך דין מהרגע הראשון היא קריטית. ככל שאנחנו נדע יותר לפני שנתחיל בתהליך, כך נוכל לספק מענה ראוי לכל אתגר שיעלה מהשטח. בסופו של יום, מטרת הפיצויים היא לאפשר לך להחלים וליהנות מיציבות כלכלית לאורך כל התקופה. במקרים של נכות לצמיתות או פטירה חלילה, משמשים פיצויים אלו על מנת להבטיח את פרנסתה של המשפחה ולכן, ייצוג מתאים שלך עורך דין נזקי גוף היא לא פחות מקריטית.

על מה תובעים?

גם כשזה מגיע על עילות הפיצויים, ישנם היבטים רבים שעשויים להיכלל בתביעה. ביניהם ניתן למנות את עלות ההוצאות הרפואיות, אובדן הכנסה וכושר עבודה, עוגמת נפש ונזקים נפשיים.

מה כולל ליווי של עו"ד נזקי גוף?

אז לאחר שבחנו את כל היבטי תביעת הנזיקין, עולה שאלה מתבקשת: כיצד עורך הדין מסייע בתהליך? ניתן לחלק את שירות עורך הדין למספר שלבים עיקריים:

חקירת נסיבות התיק

בשלב הראשוני ביותר, עורך הדין יתשאל אותך וילמד לעומק את נסיבות התאונה מנקודת מבטך. בסופו של יום, מטרתו של עורך הדין תהיה לשכנע את בית המשפט כי נקודת המבט שלך על האירועים מייצגת את האמת וימצא את כלל ההצדקות המשפטיות לבסס זאת.

איסוף כל החומרים לתביעה

לעתים קרובות, יידרשו לא מעט ראיות על מנת לבסס את התיק. לכן, לקראת פניה אל עורך דין נזיקין מומלץ לרכז את כל המסמכים הרלוונטיים אודות התאונה. מסמכים אלו עשויים לכלול, בין השאר:

 • דו"ח משטרה
 • תיעוד פניה למיון ואשפוז בבית החולים
 • סיכומי רופאים
 • קבלות על רכישת תרופות וקבלת טיפולים רפואיים
 • עדויות ותצהירים
 • תצלומים ותיעודים של האירוע ככל שכאלו קיימים
 • סידורי עבודה ודוחות עובד
 • צילומי פוליסות הביטוח הרלוונטיות

ניהול משא ומתן מול חברות ביטוח

רוב האנשים אינם מנהלים משא ומתן כחלק מחייהם האופייניים. עם זאת, עורכי דין המתמחים בנזקי גוף רגילים לנהל משא ומתן עם חברות הביטוח ומכירים לעומק את אופי ההתנהלות שלהן. עורך הדין שלך יעיין בפרטי הפוליסה ויקבע את גובה הפיצוי המקסימלי הנגזר מנסיבות המקרה הספציפיות. מרגע זה, עורך הדין שלך ינהל את כל ההתקשרויות עבורך, ינסח את מכתבי הדרישה וככל שלא יגיע להסדר עם חברת הביטוח, ינסח את כתבי הטענות לקראת הדיונים בבית המשפט.

הקול שלך אל מול חברות הביטוח במקרים של נזקי אש, נזקי רטיבות ועוד

ברגעים אלו, כשהקרקע נשמטת תחת הרגליים, חשוב שיעמדו לרשותך שליחים נאמנים. צוות עורכי הדין של משרד אליוב-גרין מעניק שירות משפטי מן השורה הראשונה, אך הרבה יותר מכך, הוא מעניק לך כתף תומכת ברגע משמעותי בחייך. אנו כאן כדי להבטיח שהקול שלך יישמע באופן הראוי והמכובד ביותר. למידע נוסף, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו כעת.

תוכן עניינים
עו"ד נזקי גוף

אליוב-גרין עורכי דין

משרד עורכי דין אליוב-גרין
ניסיון של שנים ומתמחים
בשלל תחומים

צור קשר

כל הזכויות שמורות © 2022 | משרד עורכי דין ונוטריון אליוב-גרין

Call Now Button דילוג לתוכן