נזקי אש

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אודותינו

משרדנו מעניק את שירותיו המקצועיים לאלפי לקוחותיו ובין לקוחותיו ניתן למצוא גם חברות ואנשי עסקים מן הארץ ומחו"ל. תחומי העיסוק העיקריים של המשרד הנם מקרקעין, מיסוי מקרקעין, התחדשות עירונית, ליווי בעסקאות מכר ורכישה של מקרקעין, הסכמים מסחריים, הסכמי שכירות, ליטיגציה, הוצאה לפועל וחדלות פירעון, עריכת חוזים, עריכת צוואות, ייפוי כוח מתמשך ודיני עבודה.

יצירת קשר

מאמרים נוספים
עלינו עורך דין פירוק חברה

איחור במסירת דירה

רכישת דירה חדשה מקבלן הנה לרוב העסקה הגדולה בחיינו, ובמסגרתה יכולים הרוכשים לבנות ולעצב בעצמם את דירתם. יחד עם זאת, לרוב, חותמים הרוכשים על חוזה

קרא עוד »

עורך דין ליטיגציה

למשרד ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים, להם נזקפו הישגים והצלחות משמעותיות, במגוון תחומים הכוללים משפט מסחרי, חדלות פירעון / פשיטת רגל, הוצאה לפועל, דיני חוזים,

קרא עוד »

נזקי אש יכולים לגרום נזק לבית שלכם ולהרוס חיים שלמים של זיכרונות יקרים ורכוש שאין לו תחליף. בעזרת אליוב-גרין משרד עורכי דין תוכלו לבצע צעדים נכונים שיקטינו את זמן השיקום וימקסמו את הפיצוי אשר מגיע לכם מחברת הביטוח.

נזקי שריפה עלולים להשאיר משפחה ללא דירה או בית, ואף ללא כל מזכרת כזאת או אחרת אשר היא אספה במהלך החיים, החל מתמונות משפחתיות ועד ניירת חשובה. משרדנו פועל על להגן ולוודא שהלקוח יקבל מחברת הביטוח את מלוא התגמול, כל זאת על מנת לסייע ולעזור ללקוח לחזור למסלול חייו הרגיל במהירות האפשרית לאחר הנזק שנגרם לו.

כאשר מדובר בעסק הנזק לרכוש לרוב גבוה יותר. נזק אש יכול למוטט עסק כלוא היה אם לא יטופל במהירות וביעילות על ידי עורך דין מומחה בתחום.

מה לעשות על מנת לצמצם נזקי אש?

משרדנו ממליץ בראש ובראשונה לרכוש ביטוח למבנה ולרכוש . הרבה לקוחות מגיעים למשרדנו כאשר המשפט הראשון שיוצא מפיהם הוא "לא רכשתי ביטוח כי לא האמנתי שלי זה יקרה".

מה עושים כאשר חברת הביטוח מסרבת לשלם או להשתתף בתשלום ?

חשוב מאוד לזכור! העובדה שחברת הביטוח מסרבת לשלום אינה סוף פסוק! אליוב- גרין משרד עורכי דין מתמחה בהתנהלות מול חברות הביטוח ובתיקים רבים השגנו ללקוחות פיצוי לאחר סירוב של חברת הביטוח.

עורכי הדין במשרדנו מתמחים במגוון רחב של נזקים בכלל ובהתנהלות מול חברות הביטוח בפרט.

תוכן עניינים
נזקי אש

אליוב-גרין עורכי דין

משרד עורכי דין אליוב-גרין
ניסיון של שנים ומתמחים
בשלל תחומים

צור קשר

כל הזכויות שמורות © 2022 | משרד עורכי דין ונוטריון אליוב-גרין

Call Now Button דילוג לתוכן