ליווי חברות, הקמת חברות ופירוק חברות

תוכן עניינים

דיני חברות הינם מערכת חוקים ותקנות מקיפה, העוסקת בכל שלבי ההתנהלות של חברות עסקיות. לכל בעל עסק או חברה חשוב להיות מיוצג על ידי עורכי דין המתמחים בדיני החברות, על מנת שהחברה או בעל העסק יקבל מענה מקצועי ויעיל לכלל הסוגיות המשפטיות הקשורות במהלך העסקים הרגיל של החברה או העסק.

ליווי חברות

ייעוץ משפטי מעורך דין הבקיא בתחום דיני החברות עשוי לחסוך לחברות הרבה זמן וכסף.

הקמה וניהול של חברה הם נושאים מורכבים, המצריכים מבעלי השליטה והמנהלים השקעה של זמן יקר ביום יום בטיפול שוטף בבירוקרטיה, היבטים משפטיים כגון חוזים, הסכמי עבודה, תביעות, חלוקת דיבדנדים, מכירת מניות, העברת מניות, התנהלות מול בעלי המניות והדירקטורים, הגבלת אחריות, דיווחים שונים לרשם החברות, השקעות ועוד. משרדנו  מעניק ייעוץ משפטי החל מהקמת החברה, קביעת מטרות החברה וסוג החברה, ניהול הפעילות השוטפת וייצוג משפטי, ואף מייעץ ומלווה בפירוק חברה. כמו כן, משרדנו מספק  מענה שוטף ובשעת חירום בכל נושא משפטי. הליווי משחרר את מנהלי החברה מהתעסקות בפן המשפטי של העסק ומפנה אותם לביצוע העבודה השוטפת והתקינה, כך שמשאביהם מוקדשים להגדלת רווחיותה.

יתרונות ליווי חברות מטעם עורך דין הבקיא בדיני החברות

ליווי משפטי על ידי עורך דין מומחה בדיני חברות מאפשר לנו להיות בטוחים שהחברה מתנהלת במסגרת החוק, ייעוץ ולווי על ידי עורך דין מקצועי ומנוסה תחסוך לכם זמן וכסף ואף יכולה לייעל תהליכים בחברה. משרדנו מעניק ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי, יסודי ואיכותי ללקוחות רבים, בכל הנוגע לפעילותם בתחום דיני חברות. במסגרת השירות המשפטי משרדנו מלווה את לקוחותיו באופן אישי ובעבודה שקופה אל מול הלקוחות.

מה היא חברה על פי דין?

חברה היא התאגדות של פרטים או בעלי מניות לצורך הגשמת מטרה עסקית משותפת, לרוב לצורך השאת רווחים. מייסדי החברה יוצרים את תקנון החברה, אופן קבלת ההחלטות בחברה, הון החברה, ההיררכיה בחברה, ומגדירים מהן הזכויות והחובות באופן המקיים את מטרת התאגדות החברה. מבחינה משפטית, החברה היא אישיות נפרדת בעלת זכויות וחובות, כך שהיא אחראית לחובותיה ובעלת זכויות כמו כל אדם פרטי.

עורך דין ליווי חברות – תהליך הקמה של חברה

הדרך שבה מקימים חברה קבועה בחוק החברות, תשנ”ט – 1999 ופקודת החברות (נוסח חדש), תשמ”ג – 1983. משרדנו מתמחה בהקמת חברות ונשמח לעמוד לשורתכם לקבלת ייעוץ משפטי מקיף.

אם הינכם זקוקים לייעוץ משפטי ראשוני או מקיף בדיני חברות, אתם מוזמנים לפנות למשרדנו ונשמח להעניק לכם שירות מקצועי, יסודי ומקיף הן בפאן המשפטי והן בפאן המסחרי.

מטרת הכתובים באתר אינם בשום אופן לשם יעוץ משפטי ו/או חוות דעת משפטית, והשימוש בהם באחריות בלעדית של הקורא. הכתובים באתר מהווים תיאורים כלליים בלבד ובלתי מחייבים.

קבע עכשיו פגישת יעוץ בחינם!

0 %
תיקים שנוצחו
0 %
ייעוצים שצלחו
0 %
פשרות שהושגו
0 %
תיקים של לקוחותינו שנדחו
אליוב-גרין עורכי דין

משרד עורכי דין אליוב-גרין
ניסיון של שנים ומתמחים
בשלל תחומים

עורך דין לענייני סכסוך שכנים
עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין
עורך דין סכסוך שכנים
עורך דין פירוק חברה

צור קשר

כל הזכויות שמורות © 2022 | משרד עורכי דין ונוטריון אליוב-גרין

Call Now Button דילוג לתוכן