עורך דין לשון הרע

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אודותינו

משרדנו מעניק את שירותיו המקצועיים לאלפי לקוחותיו ובין לקוחותיו ניתן למצוא גם חברות ואנשי עסקים מן הארץ ומחו"ל. תחומי העיסוק העיקריים של המשרד הנם מקרקעין, מיסוי מקרקעין, התחדשות עירונית, ליווי בעסקאות מכר ורכישה של מקרקעין, הסכמים מסחריים, הסכמי שכירות, ליטיגציה, הוצאה לפועל וחדלות פירעון, עריכת חוזים, עריכת צוואות, ייפוי כוח מתמשך ודיני עבודה.

יצירת קשר

מאמרים נוספים

במציאות בה אנו חיים קשה שלא להיתקל בצמד המילים "לשון הרע" או "הוצאת דיבה", אז נתחיל בכך שבפועל אין כל הבדל ביניהן. לא פעם אנו שומעים בחדשות על איזה איש תקשורת אשר תובע אדם בגין לשון הרע בגלל שאותו אדם פרסם עליו דבר כזה או אחר ואותו פרסום פגע בו. אין זה חייב להיות פרסום שכולל מילים גסות וקשות מספיק גם שאותו פרסום יהיה שקרי בנוגע לאותו מפורסם. אך מאמר זה לא נועד על מנת ללמד אודות מפורסמים שנעלבו. מתי לפנות לאותו עורך דין לשון הרע?

מה זה לשון הרע?

החוק אומר:
לשון הרע היא דבר שפרסומו עלול- להשפיל אדם בעיני הבריות או לעשותו מטרה לשנאה, לבוז או ללעג מצד(1)

לבזות אדם בשל מעשים, התנהגות או תכונות המיוחסים לו(2)

לפגוע באדם במשרתו, אם משרה ציבורית ואם משרה אחרת, בעסקו, במשלח ידו או במקצועו(3)

לבזות אדם בשל גזעו, מוצאו, דתו, מקום מגוריו, גילו, מינו, נטייתו המינית או מוגבלותו(4)

פרסום מהו?

פרסום, לעניין לשון הרע – בין בעל פה ובין בכתב או בדפוס, לרבות ציור, דמות, תנועה, צליל וכל אמצעי אחר.

עורך דין לשון הרע – מתי ייחשב ביטוי לשון הרע?

ככלל, כדי שביטוי יקלע להגדרת פרסום לשון הרע, יש להוכיח שני דברים יחדיו: (1) "פרסום"; (2) "לשון הרע". החוק מחדד וקובע, כי אם מדובר בהפצת ביטוי בעל-פה, הביטוי חייב להגיע בפועל לאדם אחד נוסף על האדם שנפגע מן הפרסום; אם מדובר בהפצת ביטוי בכתב, צריך להוכיח כי לפי הנסיבות' סביר להניח שהביטוי יגיע לאדם נוסף.

מה בנוגע לרשת האינטרנט?

כל פרסום באינטרנט יקיים את דרישת הפרסום בחוק איסור לשון הרע מכיוון שברגע שמפרסמים משהו באינטרנט בין אם זה לרשת הפייסבוק או לכל אתר כזה או אחר הסבירות שאדם נוסף ייתקל באותו פרסום היא מאוד מאוד גבוהה.

עורך דין לשון הרע – אליוב-גרין

אליוב-גרין משרד עורכי דין מתמחה בתביעות לשון הרע ותחת משרדנו נרשמו הצלחות רבות בתיקים אשר ניהלנו.

 

עורך דין נזיקין רעננה – עורך דין נזיקין תל אביב – עורך דין נזיקין כפר סבא – עורך דין נזיקין הוד השרון – עורך דין נזיקין נתניה – עורך דין נזיקין יהוד – עורך דין נזיקין בת ים – עורך דין נזיקין רמלה – עורך דין נזיקין ראשון לציון – עורך דין נזיקין רמת גן – עורך דין נזיקין טירה – עורך דין נזיקין פתח תקווה – עורך דין נזיקין רמת השרון – עורך דין נזיקין ראש העין – עורך דין נזיקין חולון – עורך דין נזיקין אבן יהודה – עורך דין נזיקין תל מונד – עורך דין נזקי גוף רעננה – עורך דין נזקי גוף תל אביב – עורך דין נזקי גוף כפר סבא – עורך דין נזקי גוף הוד השרון – עורך דין נזקי גוף נתניה – עורך דין נזקי גוף יהוד – עורך דין נזקי גוף בת ים – עורך דין נזקי גוף רמלה – עורך דין נזקי גוף ראשון לציון – עורך דין נזקי גוף רמת גן – עורך דין נזקי גוף טירה – עורך דין נזקי גוף פתח תקווה – עורך דין נזקי גוף רמת השרון – עורך דין נזקי גוף ראש העין – עורך דין נזקי גוף חולון – עורך דין נזקי גוף אבן יהודה – עורך דין נזקי גוף תל מונד
תוכן עניינים
עורך דין לשון הרע

אליוב-גרין עורכי דין

משרד עורכי דין אליוב-גרין
ניסיון של שנים ומתמחים
בשלל תחומים

צור קשר

כל הזכויות שמורות © 2022 | משרד עורכי דין ונוטריון אליוב-גרין

Call Now Button דילוג לתוכן