עורך דין נזיקין עורך דין נזקי גוף תביעות רשלנות רפואית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אודותינו

משרדנו מעניק את שירותיו המקצועיים לאלפי לקוחותיו ובין לקוחותיו ניתן למצוא גם חברות ואנשי עסקים מן הארץ ומחו"ל. תחומי העיסוק העיקריים של המשרד הנם מקרקעין, מיסוי מקרקעין, התחדשות עירונית, ליווי בעסקאות מכר ורכישה של מקרקעין, הסכמים מסחריים, הסכמי שכירות, ליטיגציה, הוצאה לפועל וחדלות פירעון, עריכת חוזים, עריכת צוואות, ייפוי כוח מתמשך ודיני עבודה.

יצירת קשר

מאמרים נוספים

למשרדנו ניסיון רב בתחום רשלנות רפואית, ואנו נעשה את כל הדרוש עבורכם לקבלת פיצוי ראוי עקב נזק שנגרם לכם כתוצאה מרשלנות רפואית. עורכי הדין במשרדנו פועלים במקצועיות, יסודיות וביעילות להשגת הפיצויים המקסימליים לנפגעים והינם בעלי נסיון רב בתחום תביעות רשלנות רפואית. תביעת רשלנות רפואית מוגשת כאשר נגרם לכם, או לקרוביכם, נזק בגין רשלנות במהלך טיפול רפואי או אי-טיפול, אשפוז, בדיקה רפואית וכו". במידה ונגרם לכם נזק עקב התנהלות רשלנית של רופא ו/או צוות רפואי ו/או מוסד רפואי הינכם מוזמנים ליצור עם משרדנו קשר וזאת לצורך הערכת שווי תביעה עם עורך דין המתמחה ברשלנות רפואית.

אם נפגעתם או קרובכם נפגע עקב רשלנות רפואית

הנכם מוזמנים כאמור לפנות למשרדנו ונסייע לכם בקבלת פיצוי כספי הולם, ככל ואכן מגיע לכם. על מנת לצלוח את הליך התביעה בגין רשלנות רפואית, הרי שחובה עליכם להצטייד בחוות דעת של רופא מומחה שתחום מומחיותו רלוונטי לפגיעה או לנזק שנגרם לכם ובה יפרט אודות הנזק שנגרם לכם כתוצאה מהתנהלות רפואית רשלנית. על מנת להעניק לכם שירות מקיף, יעיל ויסודי, משרדנו עובד עם המומחים הרפואיים המובלים בכלל ענפי הרפואה. נציין, כי על מנת לבחון את קיומה של רשלנות הרפואית עליכם לספק את כל רישומים הרפואיים הרלבנטיים מבי"ח או המוסד הרפואי/קופ"ח במלואם, ואף לדרוש לקבל את התיק הרפואי המלא.

תביעות רשלנות רפואית

רצוי להתייעץ עם עורך דין מיומן ומצוי בתחום בטרם נקיטת צעדים כלשהם במידה והינך סבור כי אתה או מי ממשפחתך נפגע עקב רשלנות רפואית. לעניין תשלום שכר הטרחה לעבודתו של עורך הדין העוסק ברשלנות רפואית נציין, כי אינכם נדרשים לשלם בתחילת ההליך לעורך הדין היות ושכר טרחת עורך הדין משולם באחוזים, על בסיס זכיה בתיק המשפטי המוגש על ידו. הגשת תביעות פיצוי כנגד רופאים, צוות רפואי, בתי חולים, קופות חולים, משרד הבריאות וכל אדם ו/או גוף ו/או מוסד אשר קיים חשש כי התרשל כלפיכם – הינכם מוזמנים לפנות למשרדנו לצורך קבלת ייעוץ משפטי מקצועי ומקיף. משרד עורכי דין אליוב-גרין עוסק בתחום תביעות רשלנות רפואית ונזקי גוף לרבות תאונות ותביעות סיעוד ונזיקין.

משרדנו פועל בתחום רשלנות רפואית על כלל גווניה על כל התנהלות רשלנית הנובעת מטיפול רפואי רשלני החורג מהסטנדרט הרפואי המקובל. כאמור, משרדנו פועל על בסיס הצלחה בלבד, ללא גביית שכר טרחה מראש.

 

עורך דין נזיקין רעננה – עורך דין נזיקין תל אביב – עורך דין נזיקין כפר סבא – עורך דין נזיקין הוד השרון – עורך דין נזיקין נתניה – עורך דין נזיקין יהוד – עורך דין נזיקין בת ים – עורך דין נזיקין רמלה – עורך דין נזיקין ראשון לציון – עורך דין נזיקין רמת גן – עורך דין נזיקין טירה – עורך דין נזיקין פתח תקווה – עורך דין נזיקין רמת השרון – עורך דין נזיקין ראש העין – עורך דין נזיקין חולון – עורך דין נזיקין אבן יהודה – עורך דין נזיקין תל מונד – עורך דין נזקי גוף רעננה – עורך דין נזקי גוף תל אביב – עורך דין נזקי גוף כפר סבא – עורך דין נזקי גוף הוד השרון – עורך דין נזקי גוף נתניה – עורך דין נזקי גוף יהוד – עורך דין נזקי גוף בת ים – עורך דין נזקי גוף רמלה – עורך דין נזקי גוף ראשון לציון – עורך דין נזקי גוף רמת גן – עורך דין נזקי גוף טירה – עורך דין נזקי גוף פתח תקווה – עורך דין נזקי גוף רמת השרון – עורך דין נזקי גוף ראש העין – עורך דין נזקי גוף חולון – עורך דין נזקי גוף אבן יהודה – עורך דין נזקי גוף תל מונד
תוכן עניינים
תביעות רשלנות רפואית

אליוב-גרין עורכי דין

משרד עורכי דין אליוב-גרין
ניסיון של שנים ומתמחים
בשלל תחומים

צור קשר

כל הזכויות שמורות © 2022 | משרד עורכי דין ונוטריון אליוב-גרין

Call Now Button דילוג לתוכן