עורכי דין תמ"א 38

תוכן עניינים

עסקאות נדל"ן יכולות להיות מאתגרות, רבות פנים וטומנות בחובן מגוון רחב של שיקולים משפטיים, פיננסיים ומעשיים. הדבר רלוונטי במיוחד עבור פרויקטים של תמ"א 38, הכוללים מכירת זכויות בנייה ליזם בתמורה לשירותי בנייה. פרויקטים אלו, אשר הינם מורכבים וייחודים דורשים הבנה מעמיקה של ההיבטים המשפטיים והמסחריים של העסקה, ועלולים להסתבך במהירות הן עבור הדיירים והן עבור היזמים, בהיעדר הכוונה משפטית נכונה. על מנת לנווט בין המורכבויות של עולם הנדל"ן, חשוב מאוד להתייעץ עם עורך דין מנוסה בעל ידע מעשי בתחום, במיוחד כשמדובר בפרויקטים של תמ"א 38. בעזרת הליווי המשפטי הנכון של עורכי דין תמ"א 38 תוכלו להבטיח שהזכויות והאינטרסים שלכם יהיו מוגנים לאורך כל התהליך.

עורך דין הוצאה לפועל

תפקידם של עורכי דין תמ"א 38

תפקידו של עורך דין תמ"א 38 מיומן ומנוסה הינו קריטי. עורך הדין מסייע לדיירים ליצור חזית משותפת ואחידה תוך מניעת קונפליקטים וחילוקי דעות שעלולים להתעורר עקב אינטרסים, רצונות וצרכים שונים. עורכי דין תמ"א 38 מסייעים לדיירים גם בבחירת נציג אשר יתנהל אל מול היזם אשר יוציא את הפרויקט לפועל וכמובן בחתימה על חוזה מולו. נציג הדיירים הינו אספקט מהותי ונחוץ, על מנת להבטיח כי האינטרסים של הדיירים נלקחים בחשבון. לאחר חתימת החוזה, הדיירים מקבלים תמונת מצב מלאה לגבי ההתנהלות הצפויה. זה כולל אילו שינויים יבוצעו, לאילו זכויות הם זכאים, לוח הזמנים של הפרויקט, מידע רלוונטי אחר, כיצד הפרויקט יבוצע וינוהל בשטח, ואיך תיראה האינטראקציה עם היזמים. עורך הדין גלעד אליוב מעניק שירות משפטי אישי ומקיף לאורך כל התהליך, המותאם לצרכיהם של לקוחותיו ושם את האינטרסים שלהם בראש סדר העדיפויות, תוך הכוונה מקצועית ללא פשרות.

בתחום כה מורכב, חשוב שיהיה מי שילווה אתכם במסירות

פעמים רבות ניתן לראות יזמים/ קבלנים אשר מביאים את עורך דינם על מנת שייצג את שני הצדדים, דבר אשר יכול לגרום לכך שהדיירים לא ימצו את זכויותיהם. שירותיו של עורך דין אשר מנוסה בתחום וייצג דיירים בפרויקטים אלו הינם קריטיים שכן אם הדיירים בוחרים להיעזר רק בעורך הדין של היזם, הדבר יוצר ניגוד עניינים שעלול לפגוע בזכויות וביתרונות שלהם ולהוביל להתנהלות לקויה לצד חוסר שקיפות. שירותיהם של עורכי דין תמ"א 38 הינם קריטיים עבור הבטחת הצלחת הפרויקט, שזה יבוצע ביעלות והגינות וכי כל הצדדים יהיו מרוצים בסופו. ללא עורך דין מנוסה אשר מכיר את התחום על בוריו, הדיירים עלולים להתקשות בניווט דרכם במורכבות הפרויקט וייתכן שלא יגיעו לתוצאה האופטימלית עבורם. עורך הדין גלעד אליוב, אשר הינו בעל ניסיון עשיר בתחום המקרקעין והתמ"א בפרט, מעניק ליווי משפטי יסודי, מסור ומוקפד מתחילת התהליך ועד סופו, כך שתרגישו לאורך כל הדרך בידיים הטובות ביותר.

מטרת הכתובים באתר אינם בשום אופן לשם יעוץ משפטי ו/או חוות דעת משפטית, והשימוש בהם באחריות בלעדית של הקורא. הכתובים באתר מהווים תיאורים כלליים בלבד ובלתי מחייבים.
קבעו עכשיו פגישת יעוץ!

קבע עכשיו פגישת יעוץ בחינם!

0 %
תיקים שנוצחו
0 %
ייעוצים שצלחו
0 %
פשרות שהושגו
0 %
תיקים של לקוחותינו שנדחו
אליוב-גרין עורכי דין

משרד עורכי דין אליוב-גרין
ניסיון של שנים ומתמחים
בשלל תחומים

עורך דין לענייני סכסוך שכנים
עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין
עורך דין סכסוך שכנים
עורך דין פירוק חברה

צור קשר

כל הזכויות שמורות © 2022 | משרד עורכי דין ונוטריון אליוב-גרין

Call Now Button דילוג לתוכן