עורך דין דיני נזיקין

תוכן עניינים

בכל תביעת נזיקין חייב להופיע רכיב הנזק שנגרם לאדם ו/או לרכוש. על כן, לצורך הגשת תביעת נזיקין יש להוכיח את קיומו של רכיב הנזק וזאת במטרה לקבל פיצוי בגין נזקי גוף ו/או נזקי רכוש שהתרחשו. במידה וכתב התביעה אינו מבוסס על רכיב של נזק, הרי שאין המדובר בתביעת נזיקין וזאת בהתאם להוראות פקודת הנזיקין.

הגשת כתב התביעה, עמידה על הזכויות המגיעות לתובע והדרישה לקבלן הינם הליכים מורכבים מאוד אשר נמשכים במקרים רבים משך תקופה ארוכה. על כן מומלץ להיוועץ עם עורך דין דיני נזיקין המתמחה בתחום דיני הנזיקין כך שידע לפעול למקסום הצלחת הנפגע וזאת באמצעות עמידה על כלל האינטרסים של הנתבע והשגת מקסימום הפיצויים המגיעים לו.

בימינו, כמעט ולא ניתן למצוא מישהו שלא חווה נזק בצורה כזו או אחרת. דוגמאות כלך ניתן לציין בקצה המזלג: אדם שנפל ברחוב כתוצאה מליקויים במדרכה ו/או בכביש וכו', אדם שהחליק בקניון ו/או בחנות כתוצאה מרצפה רטובה, אדם שנפגע בזמן עבודתו, אדם שנפגע בתאונה ועוד שלל דוגמאות למצבים שבהם אדם עשוי להפגע.

עורך דין נזיקין

מהם המקרים בהם ניתן להגיש תביעת נזיקין באמצעות עורך דין דיני נזיקין 

כמעט כל נזק שנגרם לאדם אחד על ידי אדם אחר יכול להתברר באמצעות הגשת תביעת נזיקין. הנזקים המוכרים ביותר ושלצערנו נגרמים כמעט בכל יום, הם נזקי רכוש שנגרמו כתוצאה מתאונות דרכים, נזקים שנגרמו לאדם שנפגע עקב רשלנות של אדם אחר, נזקים שנגרמו לעובדים וזאת ניתן לקטלג תחת המושג "תאונות עבודה", נזקים שנגרמו עקב רשלנות רפואית, נזקים שנגרמו לתלמידים בבתי הספר כתוצאה מרשלנות וכן נזקים רבים נוספים.

נציין, כי בשנים האחרונות קיימת עלייה במספר הגשתם של כתבי תביעה בנושא רשלנות רפואית וזאת בין היתר כתוצאה מבקיאותם וידיעתם של המטופלים הנפגעם לעניין החוק הקשור בנושא רשלנות רפואית.

החוק לעניין הגשת תביעה בהתאם לפקודת הנזיקין

פקודת הנזיקין, קובעת באון מפורש, מהם המקרים בהם מזיק יצטרך לשלם פיצוי כספי לניזוק בעד הנזק שגרם לו.

פקודת הנזיקין מתייחסת למספר עוולות מרכזיות שהן: רשלנות, הפרת חובה חקוקה, נגישה, תקיפה, מטרדים, הסגת גבול, ועוד.

נציין, כי חלקן של התביעות מבוססות על עוולות אשר יונקות את כוחן מחוקים ספציפיים אשר חיצוניים לפקודת הנזיקין.

התביעות הנפוצות ביותר הן: תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות תלמידים, רשלנות רפואית, ועוד שלל מקרים נוספים ושונים אשר בעקבותיהם נגרמו בנזקי גוף ו/או רכוש ו/או נפש.

חשיבות חוות דעת מקצועית – עורך דין דיני נזיקין

בנזקים אשר נגרמו עקב עניין רפואי, יש צורך בהגשת בחוות דעת רפואית אשר מצורפת לכתב התביעה כדי להבין את הנזקים שנגרמו לניזוק ואת השפעתם על חייו של הניזוק על עברו ועל עתידו.

נציין, כי להגשת חוות הדעת בעניין רפואי ישנה חשיבות אדירה שכן על בסיס חוות הדעת ניתן להגיש את כתב התביעה ולאמוד את הנזקים שנגרמו לניזוק. 

פניה למשרד אליוב-גרין בתחום דיני הנזיקין

במקרה שנפגעת עקב רשלנות ו/אוכל אשמה אחרת של המזיק, הרי שחשוב מאוד לפנות לעורך דין הבקיא בדיני הנזיקין על כלל רבדיו, על מנת שעורך הדין יוכל לזכות ולהשיג עבורכם את התוצאה הטובה ביותר אשר תצליח לשקף את הנזק שנגרם לכם.

משרד אליוב-גרין המתמחה בתחום דיני הנזיקין ישמח להעניק לכם שירות משפטי יסודי, מקצועי, שקוף ונגיש תוך עמידה על זכויותיכם באופן.

קבעו עכשיו פגישת יעוץ בחינם!

עורך דין דיני נזיקין –  תאונות עבודה

נפגעת בתאונת עבודה? אתה צריך עורך דין תאונות עבודה

כל עובד שכיר אשר נפגע במהלך עבודתו, זכאי לקבל פיצויים מביטוח לאומי, שכן כל עובד שכיר מפריש מדי חודש, יחד עם המעסיק שלו, אחוז מסוים ממשכורתו עבור ביטוח לאומי וזאת על מנת שבמקרה שחס וחלילה העובד יידרש לקבל פיצויים, ניתן יהיה לשלם לו את הפיצוי הכספי המגיע לו. עורך דין מומחה לתאונות עבודה ידע להוציא את המקסימום פיצויים עבורך מתאונת העבודה.

תאונת עבודה מהי?

תאונת עבודה היא כל פגיעה, מחלה או תאונה שנגרמת לעובד בזמן העבודה וכן בדרך אל העבודה או בדרך ממנה. זאת, בתנאי והעובד עושה את אותו מסלול ולא סטה ממנו.

את מי תובעים בקרות תאונת עבודה?

 תביעה בעקבות תאונת עבודה מוגשת כנגד שני גורמים:

הביטוח לאומי – המוסד לביטוח לאומי אמור לספק לעובדים שנפגעו בתאונת עבודה פיצוי בגין הנכות שנגרמה, קצבת מענק נכות (במידה ונקבע אחוז נכות מסוים) וכן דמי פגיעה, במידה והעובד לא עבד משך שלושה חודשים בעקבות התאונה.

נציין, כי אם מדובר בפציעה קשה אשר מותירה בעובד נכות שמחייבת שיקום, התאמה של מקום המגורים לשינוי הפיזי שחל, סיוע ברכישת רכב או אביזרים אחרים, הרי שניתן לתבוע מהמוסד לביטוח לאומי גם מענק מיוחד עבור כל הוצאות אלה.

חברות הביטוח וקרנות הפנסיה –הגשת תביעה לאובדן כושר עבודה מול ביטוח המנהלים או קרן הפנסיה אשר קיימים במסגרת העסקתו של העובד. כאמור, כי כל מעסיק מחוייב על פי דין להפריש סכום כפסי מסויים (הנגזר בגובה השכר של העובד) לכל עובד עבור ביטוח פנסיוני הכולל כיסוי לפטירה ולאובדן כושר עבודה.

בנוסף כפי שצויין במאמר נוסף באתרנו, במקרים בהם הייתה התרשלות של המעסיק וכתוצאה מכך נגרם נזק גוף, ניתן לתבוע את המעסיק באופן אישי, אשר ישלם פיצויים על הנזק שנגרם בשל מחדל ו/וא רשלנות ו/או הפרת חובה חקוקה שנובעת מתנאים לא מתאימים במקום העבודה.

משרד עורכי דין אליוב-גרין העוסק בתחומי תביעות תאונות עבודה ואובדן כושר עבודה.

נפגעתם עקב תאונת עבודה? פנו למשרד עורכי דין אליוב-גרין לקבלת יעוץ משפטי מקצועי, יסודי ולא מתפשר והכל לצורך מיקסום הפיצוי הכספי המגיע לכם.

עורך דין תאונות עבודה, עו"ד תאונות עבודה

משרד עורכי דין אליוב-גרין הינו משרד העוסק במיצוי זכויות מול הביטוח הלאומי, חברות ביטוח, קרנות הפנסיה. במסגרת טיפול משרדנו בקהל לקוחותינו אנו מעניקים לעובדים אשר נפגעו בתאונת עבודה ייצוג משפטי מקיף ורחב במקרים הן מול המעסיק, הן מול המוסד לביטוח לאומי והן מול חברות הביטוח וקרנות הפנסיה.

לאחר פגישת יעוץ, אנו נעריך את סיכויי תביעתכם על בסיס החומר שתספקו לנו. על מנת שסיכויי תביעתכם יגדלו באופן משמעותי עליכם להיות מצוידים במסמכים הבאים: מסמכים רפואיים רלוונטיים, פוליסת ביטוח, וכיוצ"ב. לאחר שנבחן את החומר נוכל לעדכנכם כיצד אנו מעריכים את סיכויי תביעתכם.

קבעו עכשיו פגישת יעוץ בחינם!
מטרת הכתובים באתר אינם בשום אופן לשם יעוץ משפטי ו/או חוות דעת משפטית, והשימוש בהם באחריות בלעדית של הקורא. הכתובים באתר מהווים תיאורים כלליים בלבד ובלתי מחייבים.
 עורך דין נזיקין רעננה – עורך דין נזיקין תל אביב – עורך דין נזיקין כפר סבא – עורך דין נזיקין הוד השרון – עורך דין נזיקין נתניה – עורך דין נזיקין יהוד – עורך דין נזיקין בת ים – עורך דין נזיקין רמלה – עורך דין נזיקין ראשון לציון – עורך דין נזיקין רמת גן – עורך דין נזיקין טירה – עורך דין נזיקין פתח תקווה – עורך דין נזיקין רמת השרון – עורך דין נזיקין ראש העין – עורך דין נזיקין חולון – עורך דין נזיקין אבן יהודה – עורך דין נזיקין תל מונד – עורך דין נזקי גוף רעננה – עורך דין נזקי גוף תל אביב – עורך דין נזקי גוף כפר סבא – עורך דין נזקי גוף הוד השרון – עורך דין נזקי גוף נתניה – עורך דין נזקי גוף יהוד – עורך דין נזקי גוף בת ים – עורך דין נזקי גוף רמלה – עורך דין נזקי גוף ראשון לציון – עורך דין נזקי גוף רמת גן – עורך דין נזקי גוף טירה – עורך דין נזקי גוף פתח תקווה – עורך דין נזקי גוף רמת השרון – עורך דין נזקי גוף ראש העין – עורך דין נזקי גוף חולון – עורך דין נזקי גוף אבן יהודה – עורך דין נזקי גוף תל מונד

קבע עכשיו פגישת יעוץ בחינם!

0 %
תיקים שנוצחו
0 %
ייעוצים שצלחו
0 %
פשרות שהושגו
0 %
תיקים של לקוחותינו שנדחו
אליוב-גרין עורכי דין

משרד עורכי דין אליוב-גרין
ניסיון של שנים ומתמחים
בשלל תחומים

עורך דין לענייני סכסוך שכנים
עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין
עורך דין סכסוך שכנים
עורך דין פירוק חברה

צור קשר

כל הזכויות שמורות © 2022 | משרד עורכי דין ונוטריון אליוב-גרין

Call Now Button דילוג לתוכן