עורך דין דיני משפחה

תוכן עניינים

אליוב-גרין משרד עורכי דין לענייני משפחה

עורך דין לענייני גירושין ולענייני משפחה מיומן ומנוסה בתיקים העוסקים ב- הסכם גירושין, תביעת גירושין, צוואות, ירושות, חלוקת רכוש, משמורת ילדים והסדרי ראייה, מזונות, אלימות במשפחה, ידועים בציבור ועוד.

כל נושא הקשור לענייני המשפחה הוא נושא רגיש מאוד הטומן בחובו התלבטויות רבות ועל כן נדרש מהלקוח סבלנות, אמון, תעצומות נפש ולעיתים אף קור רוח. עורך דין לדיני משפחה מכיר בתחושות הקשות שנלוות למצבים כמו הסכמי גירושין וכל סכסוך משפחתי ויודע ללוות בצורה אמפטית ואישית את הלקוח שלו, באופן שישמרו כל זכויותיו, כבר מהפגישה הראשונה ועד להשגת המטרה.

בחירת עורך דין לדיני משפחה

על מנת למצוא עורך דין לענייני משפחה מקצועי בתחום, כדאי להיפגש עם מספר עורכי דין כדי לבחור את המתאים לכם. עורך דין לענייני משפחה חייב להיות בעל ניסיון בתיקים קודמים בתחום דיני המשפחה. כחלק מתהליך של בחירת עורך דין מומחה לענייני משפחה כדאי מאוד לקחת בחשבון את החיבור והקשר שייווצר בין עורך הדין לבין הלקוח אשר ילווה את הלקוח בדבר החשוב לו מכול – משפחתו, וישנה חשיבות גדולה לפתיחות הלקוח בפני עורך הדין, על מנת שירגיש מספיק נוח להיחשף מולו, לחשוף בפניו את המידע והפרטים הרגישים והאישיים ביותר, להתייעץ ולקבל טיפים אישיים להמשך ההתנהלות.

חשוב לציין, כי עורך דין לענייני משפחה מתעסק במנעד של תחומים בדיני משפחה שכוללים בין היתר: הליכי גישור, נישואין אזרחיים, התנגדות לצוואה, תביעת כתובה, תביעות גירושין ורכוש, עריכת צוואות, הסכמי ממון, ירושות וצוואות, סכסוכים כספיים במשפחה, קביעת אפוטרופוס צו הרחקה, אימוץ ילדים, ועוד.

משרד עורכי דין אליוב-גרין מתחייב לפעול באופן מקצועי, שקוף, אמין וללא פשרות לצורך הצלחת לקוחותיו תוך שמירה על סודיות מוחלטת

קבע עכשיו פגישת יעוץ בחינם!

0 %
תיקים שנוצחו
0 %
ייעוצים שצלחו
0 %
פשרות שהושגו
0 %
תיקים של לקוחותינו שנדחו
אליוב-גרין עורכי דין

משרד עורכי דין אליוב-גרין
ניסיון של שנים ומתמחים
בשלל תחומים

עורך דין לענייני סכסוך שכנים
עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין
עורך דין סכסוך שכנים
עורך דין פירוק חברה

צור קשר

כל הזכויות שמורות © 2022 | משרד עורכי דין ונוטריון אליוב-גרין

Call Now Button דילוג לתוכן